SynbioCure Nedir?

Tarih: 11.10.2022 13:15
SynbioCure Nedir?
Sinbiyotikler, prebiyotikler ve probiyotiklerin bir arada bulunmasını sağlayan önemli besin türlerinden birisi olarak tanımlanır. Sinbiyotik biçiminde alınınca probiyotik yapısında olan mikroorganizmalar hayatta kalma sürelerinin uzaması ve kolonlar içerisinde daha organize yerleştikleri konusunda kanıtlar söz konusudur.

Sinbiyotikler

Sinbiyotikler, prebiyotikler ve probiyotiklerin bir arada bulunmasını sağlayan önemli besin türlerinden birisi olarak tanımlanır. Sinbiyotik biçiminde alınınca probiyotik yapısında olan mikroorganizmalar hayatta kalma sürelerinin uzaması ve kolonlar içerisinde daha organize yerleştikleri konusunda kanıtlar söz konusudur. Örneğin; ev ortamında yapılan turşular, ev ortamında yapılan kefir, evde yapılmış zeytinyağı, yoğurt, boza, soya, fermente, tarhana, kimchi ve sauerkraut gibi besin ürünler sinbiyotik ürünlere birer örnektir.
Probiyotik gıdaların insan sağlığına müthiş etkilerinin olmasından, farklı olarak gastrointestinal sistemler ve bağışıklık sistemleri üstünde birçok olumlu etkisi ve emosyonel psikoloji üzerinde birçok katkısı söz konusu olduğundan, günümüzde birçok hastalık ve rahatsızlığın giderilmesini için tedavi araçları olarak görülmektedir. Birçok hastalığın tedavisinde bu ürünler her geçen gün git gide artıyor. Bağırsaklar üzerinde probiyotikler oldukça fazla etkiye karşı hassas bir yapıya sahiptir ve basit bir şekilde tahribata uğrayabilirler.
Bu sebepten ötürü destelenmesi gereken yapılara sahiplerdir. Doğal ve sağlıklı beslenebilmek adına prebiyotik ve probiyotiklere ihtiyaç duyulur. Tüketim alışkanlıkları içerisinde yer alan bu probiyotikli yiyeceklerden biri de yoğurttur. Bunun dışında, kefir gibi süt ürünleri ve ev yapımı turşular da doğal prebiyotik ürünlerdir. Bu ürünlerin tüketimi konusunda bilinçli yaklaşım sergilenmelidir.
Şimdi sizlere kedi ve köpekler için kullanılması gereken önemli ürünlerden biri olan Synbıocure hakkında bilgiler vereceğiz. Bu ürün sayesinde minik dostlarınızın bağışıklık sistemi daha düzgün çalışacak ve besin sindirimi konusunda rahatlayacaklar.

SynbioCure

İçerisinde bulunan ‘’enkapsüle lactobacillus acidophilus CECT 4529 – Enterococcus faecium NCIMB 10415 suşları köpek ve kedilerde bilimsel olarak kanıtlanan etkilerinden bahsedeceğiz;
 1. Disbiyozisi etkisiz hale getirir, bağırsaklarda rahatlama sağlayıp kolonizasyon oluşumu sağlar.
 2. Sindrimin düzenlenmesine yardımcı olur ve karaciğerleri temizler.
 3. Besin maddelerinin içerisindeki vitamin ve minerallerin emilimini kolaylaştırır ve kilo konusunda düzenleyici bir etkiye sahiptir.
 4. Yangısal bağırsak rahatsızlıkları ve ishal gibi tedavisinde aktif bir düzenleyicidir.
 5. Sindirim sistemini düzenler ve gastrit ve Abdominal krampları engeller. Ayrıca Clostridium spp ve E.Coli ishallerinin oluşmasına engel olur. Bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardım eder ve patojenleri yok eder.
 6. Dopamin ve Serotonin üremesi konusunda destekleyicidir ve psikolojik problemlerin ve duygu durumlarının dizginlenmesini sağlar. Bunun dışında antioksidan etkileri mevcuttur.
 7. LDL Kolesterol etkilerini zayıflatır ve dermal bariyer etkilerini güçlendirir. Kemoterapi, antibiyotiklerin olumsuz etkilerini ortadan kaldırır.
 8. Plazma endotoksin Konsantrasyonun düşmesine yardımcı olur ve Alyuvarlara karşı dirençlidir. İçerisinde yer alan karnitin ve tualin gibi maddeler ile kalp sağlığına yardım eder.
İnülin Kaynaklarından Biri Olarak Kullanılan Sinerjik Etki Sağlayan Orafti Synergy1, Orafti GR100,  Orafti HP ve Orafti HPX;
 • Kilonun kontrol altına alınmasını sağlayıp, kolesterolün dengelenmesine yardım eder.
 • Sindirim sisteminin güçlenmesine ve bakterilerden korunmasında etkilidir ve iyi huylu bakterilerin üremesine ve yaşamasına olanak tanır.
 • Bunun dışında bu ürün Patentli bir üründür ve bağırsaklardaki Kalsiyum emilimi konusunda %20 artış sağlar.
Bütün bakteriler en kapsüle edilmiş, böylelikle sindirim sisteminden başlayıp kolona kadar herhangi bir tahribata uğramadan ilerleme sağlayıp, kolon bölgesinden açılma sağlanarak etki göstermektedir.

Kedi ve Köpekleri İçin Güçlendirilen Formül

 1. Yoğun bir biçimde Lactobacillus acidophilus CECT 4529 ve Enterococcus Faecium NCIMB 10415 kaliteli ve patentli inülin içerir. Ayrıca Taurin ve karnitin içerir ve kalp sağlığına yardımcı olur.
 2. Bütün bakterilerin en kapsüle edilmesiyle birlikte, etki ortamına sahip olan kalın bağırsaklara kadar herhangi bir bozulma duruma yaşamadan ilerlemektedir.
 3. Ülkemizdeki ilk defa Enterococcus Faecim dışında köpek ve kedi metabolizmaları için oldukça önemli bir işleve sahip olan Lactobacillus Acidophilus yüksek etki spektrumu sağlanabilir.

SYNBIOCURE Yararları Nelerdir?

 1. Bağışıklığı artırır ve destekler.
 2. Böbrek ve karaciğer sağlığını korur.
 3. Sindirim sisteminin düzenlenmesine katkı sağlar.
 4. Kalp ve damar sağlığını koruma altına alır
 5. Davranışsal ve Psikolojik sağlık üzerinde olumlu etkiler yaratır.

Köpekler İçin SYNBIOCURE;

İçeriğinde Lactobacillus Acidophilus CECT 4529 Enterococcus Faecium NCIMB 10415 İnülin Orafti GR100, Orafti HP, Orafti HPX ve L-Karnitin bulunur.
Kullanım biçimi; Köpeklerde günlük olarak bir şase gıda içerisine eklenip kullanılmalıdır.
Güneş ışığından uzakta, kuru ve serin bir yerde korunması gereken bir üründür. 30×2 net bir ağırlığa sahiptir. Şaseler içerisinde toplamda 60 gr ağırlığa sahiptir. Üretildikten itibaren 2 yıl içinde tüketilmesi gerekir.

Kediler İçin SYNBIOCURE;

Lactobacillus Acidophilus CECT 4529 Enterococcus Faecium NCIMB 10415 İnülin Orafti GR100, Orafti HP, Orafti HPX ve Taurin bulunmaktadır.
Kullanım biçimi; Kedilerde günlük olarak bir şase gıdanın içine eklenerek tüketilmelidir. Güneş ışığından uzakta, kuru ve serin bir yerde korunması gereken bir üründür. 30×2 net bir ağırlığa sahiptir. Şaseler içerisinde toplamda 60 gr ağırlığa sahiptir. Üretildikten itibaren 2 yıl içinde tüketilmesi gerekir.
Yükleniyor...